Business Intelligence – motor pro Váš business | NEO - Business Intelligence
31. srpna 2015 neobi

Business Intelligence – motor pro Váš business

Business Intelligence – motor pro Váš business
5 (100%) spolu 2 hlasů

Na trhu je aktuálně velké množství nabídek, které jsou zajímavé, dokonce velmi vyhledávané, i přesto se však stává, že podniky krachují a nedosahují požadovaných zisků.

Proč tomu tak je? Proč i podnik, který má perfektní produkt, nedosahuje požadovaného zisku a musí z podnikání odejít?

Odpovědí je víc. Buď jde o podnikatele, který si připravil svůj business perfektně, koupil si zabezpečení, zaměstnal lidi, zařídil si krásnou kancelář, udělal reklamy, ale zákazníci nepřišli. Tato situace nastává proto, že podnikatelé začnou vyvíjet aktivity ještě před tím, než poznají svého reálného zákazníka a to je velká chyba!

Otázek okolo podnikání je však mnoho a také je hodně odpovědí. Jak tedy správně pochopit souvislosti a najít správnou cestu?

Pozor! Velký business není pocit!

Musíte znát informace o trhu a zákaznících, také však musíte znát svůj produkt a jeho prodejce. Bez toho nedosáhnete velkého úspěchu, aspoň ne dlouhodobě udržitelného.

Pokud chcete, aby Vaše firma dlouhodobě prosperovala, musíte Vaše aktivity začít vyhodnocovat. Pro vyhodnocování firemních aktivit je tu dostupný podnikový software, který už je všem znám. Business Intelligence je nástroj pro podporu rozhodování v podniku. Není to však jen analytický nástroj.

NEO business intelligence

Business Intelligence je nástroj, který Vaše informace vizualizuje, dává je do souvislostí a zobrazí Vám to, co pouhým okem z dat nevyčtete. Techniky se v businessu nemůžete bát, sami víte, že bez počítačů bychom si v dnešní době nevěděli rady, ale ještě nedávno jsme měli strach pracovat online a papírovou dokumentaci vyměnit za digitální. Teď si však bez toho neumíme představit pracovní den.

Proč se tedy bojíme pomoci si při složitých rozhodnutích a úlohách v našem podnikání? Business Intelligence otevírá nové obzory a přináší čerstvé reporty bez složitých analýz. Je flexibilní a hlavně „business intelligence“ tzn. inteligentní a poskytuje věrné informace pro náš každodenní business.

 

Výhody Business Intelligence

  • Úspora času
  • Aktuální přehledy
  • Dokonalá prezentace pro partnery
  • Rozhodování na základě faktů

 

Mohlo by Vás zajímat: