Vytvoření vlastních analýz | NEO - Business Intelligence
20. února 2015 neobi

Vytvoření vlastních analýz

Vytvoření vlastních analýz
5 (100%) spolu 3 hlasů

Minimální náklady na školení a přípravu, nepotřebujete účetní, vše zvládnete ve vlastní réží, analýzu vygerujete již na 3 kliky.

  • Minimální náklady na školení uživatelů – stačí Vám pár hodin na zaškolení, a budete se umět dopátrat k jakékoliv důležité informaci
  • Nepotřebujete účetní – ve většině případů se obejdete bez toho, aby Vám účetní, nebo kdokoliv jiný ve firmě musel vytvářet jakékoliv jednorázové či pravidelné reporty. Za pár sekund si je vytvoříte sami, anebo je předpřipravíte tak, jak potřebujete.
  • Na 3 kliky – většinu informací, které potřebujete, se dozvíte opravdu za pár kliků.

 

Po prvním obeznámení se se systémem a se standardizovanými Přehledy objevíte první možnosti NEO BI. Program však toho dokáže o mnoho víc. Každý byznys má svoje specifika, a každého majitele firmy zajímá něco jiného. Proto je jeho firma úspěšná. NEO BI je připravený poskytnout podnikatelům prostor na zjišťování jakýchkoliv informací o své firmě jednoduchým a intuitivním způsobem.

Využívá na to nástroj informační „Samoobsluhy“. V uživatelsky příjemném prostředí si můžete sestavit vlastní pohled na Vaše data z prodeje, např. na objednávky, faktury či výdejky. Namísto statických reportů, které Vám dávají běžné účetní systémy, vy můžete přímo nad zobrazenými daty měnit třídění, hrát si s časovými dimenzemi, porovnávat roky, měsíce, týdny, filtrovat nepotřebná data, zvýrazňovat zajímavé odchylky a podobně. Vytváříte si tak přesně takové statistiky, jaké potřebujete právě Vy.

NEO BI nabízí v rámci „Samoobsluhy“ možnost vytvářet si vlastní analýzy a zodpovídat otázky jako např.:

Prodeje

Účetnictví

  • Nerostou moje mzdy nekontrolovatelně?
  • Co tvoří největší podíl mých nákladů a jak je optimalizovat?
  • Jak ovlivňuje sezóna moje tržby a jak jsem byl na tom minulý rok?

POMOC PŘI PRVNÍCH ANALÝZÁCH

Zároveň je tu team NEO BI na to, aby Vám pomohl s úvodními kroky a prvními analýzami. Záleží nám na tom, abyste pomocí našeho nástroje opravdu získali konkurenční výhodu, a ve Vašich rozhodnutích se dokázali opřít o fakta, která máte.

Vyskoušejte NEO BI na 15 dní v plné verzi zdarma: